Hyrje » KURS VETENJOHJEJE

KURS VETENJOHJEJE

2 Psik&Filozofi

 


15 Komente

 1. romina thotë:

  do te doja te dija nese ka te bej me njohjen e personalitetit ky kurs dhe nese mund te behet edhe ketu online. ja kalofshi mire

  Pershendetje Romina
  Po ky kurs ka te beje me njohjen e personalitetit dhe jo vetem te personalitetit. Por sic e kupton nje gje e tille nuk mund te behet on line. On line mund t ebehet thjesht nje bisede, nje ndryshim mendimesh por kaq. Per te vajtur ne thellesi nevojitet kohe dhe nje metode e caktuar.

  respekte
  admin

 2. myjeser thotë:

  mimrama jam nga maqedonija me intereson kursi per personalitetin se cka mun te me konstaton per mua

 3. estela thotë:

  si mund ta lexoi kete nuk me hapet asgje

 4. dituri thotë:

  Pershendetje Estela

  Posteri eshte nw formatin elektronin jpeg (foto) dhe mund te hapet si me internet explorer ashtu edhe me mozilla.
  mirulexofshim

 5. Ridi thotë:

  Si vijon nje seance apo mesim ne kete kurs? do te desha informacion me te detajuar .Jam shume i interesuar te njoh dhe te deshifroj gjuhen e trupit.Po tarifat si jane?

 6. zaza thotë:

  mendoj se ate qe di mund ta dua por nuk mund ta bej

 7. paola thotë:

  me duhet nje adrese online per te gjetur kuptimin e fjaleve filozofike eshte urgjente me ndihmoni ju lutem

 8. dituri thotë:

  Pershendetje Paola

  me sa di une nuk ekziston nje website on line i cili ç’simbolizon fjalet e urta, por besoj se dicka te tille mund ta besh edhe vete, pasi fjalet e urta jane te thjeshta per tu interpretuar.
  me respekt
  admin

 9. dori thotë:

  pershendetje,
  do te deshiroja te dija dicka me te detajuar mbi kete kurs. Me duket dicka interesante dhe mund te shoh mundesine e ndjekjes se ketij kursi. Ju lutem me informoni mbi tarifat e pagesave, mbi kohezgjatjen e kursit apo edhe ndonje inf tjeter te vlefshem.
  jam ne pritje te pergjigjes suaj
  faleminderit

 10. ilir balani thotë:

  Ju lutem me informoni mbi tarifat e pagesave, mbi kohezgjatjen e kursit dhe mbi afatet e regjistrimit .jemi te interesuar

 11. dituri thotë:

  Nese jeni te interesuar dergoni nje E-mail tek nefersilent@gmail.com
  Admin

 12. loreta thotë:

  une qe dua te jetoj jeten time ashtu siq dua une,me thon psikonjeri!

 13. drita thotë:

  me pelqejn temat qe lidhen me personalitetin e faktorit njeri me kontaktoni drejt per drejt arrihet nivelizimi i jetes komode

 14. ArianaCelaj thotë:

  vetenjohja nuk ka te beje me personalitetin aspak!Sigurisht ketu hyne ligjet e UNIVERSIT dhe fizika kuantike

 15. mirlanda thotë:

  Jeta e veshtir me shum thumba.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: