Hyrje » NA KONTAKTONI

NA KONTAKTONI

Vendndodhja : Rruga “Thanas Ziko” Vila 86, pranë Vila Goldi

Numër celulari: 0683846540

Numër telefoni: 2237453

Website: https://dituri.wordpress.com

Email: nefersilent@gmail.com

 


5 Komente

 1. emirjon thotë:

  E verteta

 2. durim thotë:

  ju lutem nese mund te me ndihmoni me ca te dhena sa i perket intuites , ju falenderoj perzemersisht

 3. lida thotë:

  JU LUTEM A KEMI MUNDESI TE KYQEM ONLINE NE BISEDA DHE NDJEKJE TE KURSEVE NE FJALE . ME RESPEKT LIDA

 4. jovani thotë:

  Kjo iniciative e madhe nga ana juaj por kerkoj qe te plotesohet dhe pjesa e mbetur qe eshte e domosdoshme ajo e librave Online qe mund te kerkojne lexuesit ketu duhet qe sa me pare te njiheni me OSHO-n mesuesin e kozmosit ai ndoshta ju ndihmon shum retha kursit qe patjeter duhet te jete meditative , spirtuale , emocionale etc. Falemnderit per mirekuptim

 5. muharrem . morina kl.7 thotë:

  a mundi me mu pergjigj ne keo pytje 1.Gjej te dhena per jeten dhe krijimtarine e Moxartit 2.Cila eshte opera e pare kosovare? 3.Veqo ndonje artist shqiptar me fame botrore dhe nxirr shenime per jeten dhe vepren e tij

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: