Hyrje » KURS FILOZOFIE

KURS FILOZOFIE

Kurs Filozofie


42 Komente

 1. vjosa thotë:

  tema per mendimi time qenkan shum e duhur dhe shum e mir besoj se

 2. lusi thotë:

  sa kushton kursi ju lutem?

 3. dituri thotë:

  Pershendetje

  Kursi kushton 1 500 leke ne muaj, dhe zhvillohen 16 ore ne muaj, 2 here ne jave me nga dy ore cdo here
  mirulexofshim

 4. emine latifi thotë:

  mir shuum

 5. albina thotë:

  shum i mir ama ku o ne shqipro a nkosov

 6. suela thotë:

  pershendetje!po ne Vlore zhvillohen nga ju kurse?

 7. dituri thotë:

  Pershendetje Suela

  Per fat te keq keto kurse tani per tani zhvillohen vetem ne Tirane por me vone besoj se do te vijme edhe ne Vlore
  Mirulexofshim

 8. dituri thotë:

  pershendetje Albina
  keto kurse zhvillohen ne Tirane
  Mirulexofshim
  Admin

 9. dituri thotë:

  pershendetje Albina
  keto kurse zhvillohen ne Tirane
  Mirulexofshim
  Admin

 10. Klaudio Mance thotë:

  Per mendimin tim ja vlen ta pravoni
  nje here as njeher nuk humb gje nga
  filozofia…

 11. brisilda thotë:

  vetem ne tiran ka kurs filozofie.sa lek eshte,per sa muaj eshte

 12. brisilda thotë:

  Ku vend ndodhet ne tr.Per sa ore eshte kursi dhe sa here ne jave.

 13. dituri thotë:

  Ilda pershendetje
  Adresa ndodhet tek posteri. Kursi zhvillohet 2 here ne jave
  me respekt
  admin

 14. dituri thotë:

  tani per tani ky kurs zhvillohet veem ne tirane, me vone shohim

 15. Alban thotë:

  kush eshte apo jane ata qe e japin kursin? dhe a mund te dime me teper rreth cv se tyre? mos na me merrni per keq por besoj se jane pyetje normale keto..

 16. dituri thotë:

  Pershendetje Alban

  Sigurisht qe eshte normale te dini me teper mbi CV e atyre qe japin mesim tek kursi. Por thjesht nese me te vertete deshiron informacion duhet te dergosh nje mail tek nefersilent@gmail.com , pasi sic e kupton nuk eshte e nevojshme te veme on line CV e pedagogeve, por nese do dergo nje E-mail me t gjitha pyetjet qe ke dhe me kenaqesi do ti pergjigjemi.
  Admin

 17. ela thotë:

  pershendetje
  une jam ela nga gjakova kosove a mundna me u be pjes ne tema te jueja.
  Me respekt,
  ela

 18. dituri thotë:

  Pershendetje Ela

  Me kenaqesi te marresh pjese tek temat tona
  Admin

 19. driton thotë:

  une jam nga kosova a ka ne kosov ksi lloj kursa
  ju kshilloj qe ta studioni filozofin … !

 20. eranda thotë:

  une jam nga vlora dhe ju keshilloj qe te studjoni fillozofin se ne jet ka shume gjera qe kalojm dhe duhet te dim si ti perballojme ne menyren me te mire te mundshme .dhe kjo gje na ndihmon

 21. besmira kasemi thotë:

  keto kurse zhvillohen nje here ne vite,apo mund te regjistrohesh edhe me vone?dmth vetem ky dymujor eshte?
  me respekt
  besa

 22. dituri thotë:

  Pershendetje Besmira

  Kurset zhvillohen here pas here, dhe mund te regjistrohesh kurdo qe hapet nje i tille. Per shembull tani sapo eshte hapur nje klase e tille, dhe nese te intereson mund te futesh edhe ti. Kursi fillestar eshte 2 – 3 muaj, ndersa ne vijim per ata qe interesohen ka dhe nivele te tjera.
  Respekte
  admin

 23. drita thotë:

  ku zhvillohet ky kurs dhe sa kushton?

 24. dituri thotë:

  Kursi zhvillohet ne Tirane, pas Muzeut Kombetar , tek Piaca.
  Pagesa eshte mujore dhe kushton 1.500 leke / muaj
  admin

 25. Fationi thotë:

  Desha te pyes ne lidhje me orarin e zhvillimit te seancave .
  A u mund te rregullohet ai ne varesi te impenjimeve tona ditore ?
  Respekte.

 26. dituri thotë:

  Sigurisht, per oraret mund te merremi vesh.
  Admin

 27. xhibe thotë:

  Mjaft kurse të qëlluara mirpo ja tek ne në Maqedoni nuk kemi kurse të tilla na mungojnë un personalisht jam kurioze të njohi dhe të dij më mir filozofin dhe psikologjinë. Saj për ket temave janë shum egzakte dhe të qëlluara për ti komentuar apo shtjelluar.mirmbetshi Shkupi

 28. enxhi thotë:

  mendoj se do te jete interesante.
  a ka ne durres?

 29. agnesa thotë:

  Qfare gjuhe dojme ne me msu apo eshte gjuha e obliguar

 30. dituri thotë:

  Nuk e kuptova pyetjen. Te lutem ji me konkrete.
  Admin

 31. Dafina Bytyqi thotë:

  une jam Dafina nga Zojzi kosov a mundem me u be pjes ne tema te jueja.
  Me respekt,

 32. Dafina Bytyqi thotë:

  nje pyetje per tge gjith (q’është jeta???) hëë

 33. Dafina Bytyqi thotë:

  hehheehehhehh
  a ka naj kurs filozofie ne kosov???

 34. dituri thotë:

  Fatkeqesisht per momentin keto kurse behen vetem ne Tirane. Megjithate Kosova eshte ne planet tona afatmesme.
  admin

 35. dituri thotë:

  me kenaqesi Dafina

 36. ARKEHEAN thotë:

  A keni dege ne Shkoder? N.q.s ,po ku?

 37. dituri thotë:

  Per momentin nuk kemi dege ne Shkoder. Por Shkodra eshte nej nga objektivat tone afatmesem.
  Admin

 38. klea caushllari thotë:

  Jam nje studente dhe doja te filloja kursin e filozofis por ju nuk pergjigjeni ne numrin e telefonit.

 39. klea caushllari thotë:

  Ckemi do kisha deshire nese mundeni te fillonim sa me shpejt kursin temat qe keni perzgjedhur me duken shume interesante.Ju pergezoj per inisiativen tuaj.

 40. dituri thotë:

  Klea pershendetje
  Mund te na gjesh tek adresa e re:
  Rr. e Kavajes 175, perballe Wolksvagenit
  cel:0683846540 (i konvertuar ne club)
  e-mail: nefersilentQgmail.com

 41. adriatik thotë:

  esht kurs shum i mir
  .6

 42. shkelzen thotë:

  cfare lloj certifikate perfiton me njerin nga kurset?

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: