KURS PSIKOLOGJIE

_Psik color,vajzaKANE FILLUAR REGJISTRIMET PER KURSIN E RI TE PSIKOLOGJISE:

39 mendime mbi “KURS PSIKOLOGJIE

 1. Estela thotë:

  Pershendetje. Ju pergezoj per iniciativen qe keni marre. Une jam Estela, kam mbaruar studimet ne fakultetin e shkencave te edukimit, dega psikologji – Shkoder. A mund ta di qellimin e kesaj faqeje? Me respekt Estela.

  Pershendetje Estela.
  Faleminderit per pergezimet . Persa i perket qellimit te kesaj faqeje, besoj qe pak a shume ndodhet qe ne faqen e pare te ketij blogu. Pra qellimi kryesor eshte qe shqiptaret te kene mundesi te gjejne e te lexojne materiale dhe te dhena mbi disa tema qe eshte shume e veshtire ti gjesh ne shqip. Une kam mbaruar per filozofi dhe psikologji ne greqi dhe kur une kerkoja nuk gjeja asgje serioze mbi keto tema. Nuk e di nese ju mjafton kjo pergjigjje nese jo, dergo mail
  Me respekte
  admin

 2. Bledi thotë:

  Admin,

  Pershendetje. Me me pelqen menyre se si e ke dizenjuar kete blog. Ndonje dite mund te takohemi edhe per ndonje kafe. Se kur nuk e di se jam shume i zene, por sidoqofte shpresoj te jete shpejt.

  Tung, BV

 3. ada thotë:

  pershendetje,quhem ada.kam mbaruar dhe un psikologji dhe vazhdoj master te nivelit te pare ne psikologji ne tirane.do te doja te dija dicka me shune rreth kurseve te psikologjise qe ofroni?cfare jane,ofrohen si sherbim psikologjik ndej cdo personi apo mund te jene dhe kurse ose trajnime ne aspektin profesional?me ndihmoni ju lutem te kuptoj me shume rreth iniciatives suaj,sepse jam shume e interesuar ne kete gje?

 4. Linda thotë:

  pershendetje une jam Linda, do doja te dija nese kurset qe zhvillohen jane vetem per ata qe duan te vazhdojne studimet e larta per filozofi e psikologji, apo mund te vijme ne kurs edhe ne qe e kemi mbaruar fakultetin dhe e duam psikologjine. Me pak fjale a mund te marr info me te zgjeruar ne keto kurse se ai info qe kam marre ne shkolle? Ku zhvillohen kurset, faleminderit!

 5. Soni thotë:

  Pershendetje. Quhem Soni dhe kam mbaruar per psikologji ne Universitetin e Shkodres. Jam shume e interesuar persa i perket ketij kursi sepse dhe une kam vene re ashtu si ju qe ne faqe te ndryshme elektronike mungojne informacione per trajtimin e tematikave te ndryshme. Doja te dija gjithshtu se ku zhvillohen keto kurse? Nqs keni mundesi mund te me jepni me teper info. se ai qe kam lexuar deri tani ne kete faqe si psh: kush do ti trajtoje keto tema, meyren se si do te trajtohen etj, pra do te doja te kuptoja me shume rreth iniciatives suaj. Feleminderit!

 6. dituri thotë:

  Pershendetje Soni

  e vleresoj interesimin tuaj per kurset, por do sugjeroja te me dergoni nje mail tek nefersilent@gmail.com , qe te mund te komunikojme qe aty. Pasi komentet jane publike dhe nuk eshte e nevojshme te lodhim asnjeri me bisedat tona. do pres mailin tuaj.
  pershendetje
  admin

 7. alban thotë:

  Un jam albani ju pershendes nga zemra edhe me vjen shum mire qe gjej nje wevb faqe shqiptare per psikologji,un ju pergezoj brafo ju qoft pershendetje nga presheva

 8. VODO erion thotë:

  pershendetje!Do te deshiroja te dija se keto jane thjesht kurse me qellim personal apo merret dhe nje deshmi,e cila njihet apo jo nga shteti .flm

 9. ela thotë:

  une jam ela , se pari ju dueshiroi pune te lete dhe ju pergezoi per kete faqe , jam nga kosova dhe kam deshire te dije rrethe keti kursi…. FLM & KLM

 10. Toni thotë:

  pershendetje jam toni, doja te dija me shume per kete faqe sepse ato qe po lexoja me dukeshin te dobishme per te ardhmen e shqiperise ne psiqi.

 11. dituri thotë:

  Pershendetje Toni

  Pyetja jote eshte shume e pergjithshme. Nese do te ishte me konkrete do te mund te jepje nje perjgigjje konkrete.
  klm
  Admin

 12. donita thotë:

  pershendetje unë jam donita ju përgëzoj shumë jeni të mrekullueshëm do tju pyesja a mundem të kem kontakt me ndonjë psikolog përmes emailit nëse është e mundur që të ma tregoni emailin e qfardo psikologu më duhet të bisedoj me të ma kthe mesazhin shpejt faleminderit për mirkuptim

 13. ardenal thotë:

  te meresh me natyren njerezore do te thot qe te eksplorosh nje oqean te thell pa i gjetur dot fundin,por ajo qe ka rendesi eshte se ne na nevojitet dashuria e njeri tjeterit e mirkuptimi mes nesh

 14. Mirjeta thotë:

  Desha të ju përshenndes dhe tju uroj sukses për këtë iniciativ që mua po më pëelqen .A mund të inkuadrohemi edhe ne femijet e moshes 12-13 vjeq.

 15. dituri thotë:

  Faleminderit per urimin dhe pershendetjen tende Mirjeta
  Fatkeqsisht ende nuk kemi organizuar ndonje grup te kesaj moshe. Tani per tani funksionon vetem grupe te rriturish.
  admin

 16. fatmire thotë:

  pershendetje un jam fatmirja ne te ardhmen kam deshir te behem psikologe duhat ta di se esht veshtir apo jo do pres pergjigjje nga te gjith ju qe keni studiuar psikologjin

 17. arta thotë:

  pershendetje jam Besarta kam konkuruar ket vit ne degen e psikologjis ne prishtin kish deshir me shum te dija per psikologjin per gjdo qe qe ajo perfshin…

 18. saranda bajraktari thotë:

  Pershndetje nga Saranda nga thernad jam shum e gezuar qe trajtohen ksi kurse ne menyre qe student te pajisen me kurse ne menyr q e te marrin dijee jam tash maturante shpresoj se do te regjistrohem ne fakultetin psikologjik dhe te arrrij sukse s si qdo student ju uroj sukses

 19. rita thotë:

  me njftoni me shume per programet master ne psikologji ne universitetin e Tiranes, te gjitha informacionet sepse jam e interesuar per kete, prandaj ju lus atyre qe kane informacione te me njoftojn.

 20. shejnaze ramadani thotë:

  pershndetje te gjithve ju lutem me ndimoni sa do pak kam shumnevoj per ndimen tuaj jam shum nervoze stres ne gjdo moment spo di site jua them po ju kisha lut qeteme ndimoni

 21. Suela thotë:

  Temat e paraqitura ne kete sit per kursin e psikologjise, jane mjaft interesante, pasi te arrish te njohesh veten do te thote te arrish te njohesh homonculus (njeriun e vogel brenda nesh), e te njohesh, pra te kesh vet-njohje kerkon vetedije dhe vete-ndergjegje te vazhdueshme. Gjithashtu vete-njohuria eshte nje komponent i vetes qe eshte vet-koncepti. Suksese juve dhe atyre qe do te marrin pjese ne kete kurs me qellimin per te njohur veten.

 22. fitore thotë:

  Pershndetje nga fitore ahmeti jam nga mitrovica jam shum e gezuar qe trajtohen ksi kurse ne menyre qe student te pajisen me kurse ne menyr qe te marrin dijee jam tash student ne psikologjie pergjithshme shpresoj se nje kurse si ky do te me ndihmoje shum jo vetem mu po te gjith atyre qe studjon ne ket drejtim ju uroj sukses!

 23. roberti thotë:

  pershendetje jam roberti studioj infermieri e pergjithshe viti 3 por ju pergezoj per inciativen e merre ne ket drejtim vertet ka nevoj per dicka te till sidomos studentet e psikologjise,,,,

 24. sofa thotë:

  Pershendetje te nderuar,ju pergezoj per faqen e hapur,me intereson te di a ka qertifikime ne funde te trajnimit per shkak se ato qojne pesh te madhe te pikve akredituse ktu te ne ne Kosove ,kurse vetem si ligjerat pa qertifikim ,tek ne llogaritet si dicka boshe.

  Suksese

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s