Hyrje » KURS QYTETERIMESH

KURS QYTETERIMESH

Afisa Tiranwn ;

 


2 Komente

  1. et thotë:

    Shume ide e mire ky kurs por kur ofrohet dhe per sa kohe?

  2. dituri thotë:

    Pershendetje
    Kursi fillon cdo dy muaj dhe zgjat rreth 2 muaj e gjysem me 3 muaj, varet nga aftesia e kursanteve
    admin

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: