MITOLOGJIA SHQIPTARE VIDEO


PJESA I

PJESA II

PJESA III

PJESA IV

Për më tepër materiale të këtij lloji klikoni këtu:

2 mendime mbi “MITOLOGJIA SHQIPTARE VIDEO

  1. Shpat Mati thotë:

    Përgëzoj autorin për këtë punë madhështore për mitologjinë e demonologjinë shqiptare!
    Një vërejtje a sugjerim qëllimmirë:
    ilustrimi për shqiponjën nuk ka të bëjë me shqiponjën që rron në Gadishullin Ilirik, por me atë të Amerikës së Veriut dhe teksti ka nevojë për një krehje gjuhësore.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s